У жовтні 1965 року залунали голоси перших вихованців у дошкільному навчальному закладі № 309.
Вперше відкрила двері закладу завідувач Агішева Раїса Мусіївна. Немало треба було подолати перешкод, щоб підняти заклад, наповнити його всім необхідним для вихованців.

/Files/images/f4 001.jpg

Естафету перейняла завідувач
Каникевич Римма Ісаківна.
Дитячий садок став рідною домівкою для дітей та їхніх батьків.

/Files/images/f1.jpg

З 1971 року по 2003 рік, понад 32 роки, очолювала колектив закладу
Авдакова Валентина Степанівна

/Files/images/Авдакова.jpg

Це завдяки її керівництву та відданості колективу, педагогічній справі, дошкільний заклад був базовим для студентів Харківського педагогічного училища.

/Files/images/f3.jpg

Він неодноразово отримував нагороди і визнання Харківської обласної адміністрації та районного управління освіти. На базі закладу проводились районні семінари та методичні об’єднання.

/Files/images/f5.jpg

За плідну працю на освітянській ниві Авдакова Валентина Степанівна була нагороджена відзнакою «Відмінник освіти».

/Files/images/f2.jpg

Славний літопис продовжила талановитий, творчий керівник -
Бондарчук Лариса Іванівна.

/Files/images/PA140740.JPG

Лариса Іванівна була на посаді керівника понад 19 років.
За цей час заклад дошкільної освіти став сучасним, професійним.

Коли б ви не завітали до дитячого садочку, то завжди зустрінуть вас гостинно, щирими посмішками.
У дошкільному закладі працюють творчі педагоги: Бєляєва Т.М.,
Будаєва Л.М., Мудракова Н.І., Харькова Г.П.

/Files/images/IMG_5818.JPG

Ми пишаємось нашими сторожилами, які працювали із самого початку відкриття закладу.

Гончарова Наталія Степанівна

/Files/images/IMG_0821.jpg

Перунова Тетяна Дмитрівна

/Files/images/IMG_1443.JPG

У нашому садочку завжди панує затишок, а сучасний інтер’єр бавить око вихованців, батьків та господарів закладу.

В цьому величезна заслуга колективу та батьків закладу.

/Files/images/P1010768.JPG

Дошкільний заклад обрав пріоритетним напрямом роботи - народознавчий

/Files/images/P1010753.JPG

В нашому колективі ми живемо великою родиною, крокуємо поруч крізь роки, долаючи всі негаразди часу, зростаючи нове покоління, даруючи дітям тепло, ласку та виховуючи творчу особистість.

З 01.07.2022 року керівником комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 309 Харківської міської ради" була назначена Копилова Оксана Петрівна.