Завідувач закладу

КОПИЛОВА ОКСАНА ПЕТРІВНА

Спеціаліст вищої категорії

Має три вищі освіти:

- Українська інженерно-педагогічна академія (спеціальність "Управління навчальним закладом")

- Харківський педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди (спеціальність "Педагогіка та методика початкового навчання");

- Харківський гуманітарно-педагогічний інститут (спеціальність "Дошкільне виховання");

СТАЖ ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ 28 РОКІВ

Педан Марина Володимирівна,

вихователь -методист

/Files/images/_DSC5058.jpg
Педан Марина Володимирівна має вищу педагогічну освіту, закінчила Харківський державний університет ім.Каразіна;
вихователь-методист "вищої категорїї";
має педагогічне звання "старший вихователь"
педагогічний стаж роботи 36 років.

Вихователь-методист займається методичною роботою та організує весь освітньо-виховний процес в дитячому садку. Якщо коротко, то методист аналізує, планує, організовує, координує, контролює діяльність педагогічного колективу. Разом із завідувачем він керує колективом дитячого садка, беручи участь у добиранні кадрів, у розробленні та впровадженні програм розвитку і педагогічних планів. Вихователь-методист проводить ґрунтовну методичну роботу у педагогічному колективі: відкриті заняття для вихователів, семінари, індивідуальні та групові консультації. Крім того, він бере участь у роботі з батьками: готує інформації, випускає методичні рекомендації, що присвячені сімейному вихованню та ін.

Сергєєва Ірина Олександрівна,
завідувач господарства

/Files/images/2023_rk/IMG-926dea008acffb42eb202ce5030b251e-V.jpg

Ірина Олександрівна керує роботами по господарському обслуговуванню дитячого садка, стежить за станом приміщень, займається закупівлями меблів, посуду, обладнання та іграшок. Велику увагу вона приділяє роботам з благоустрою та озелененню території, стежить за виконанням протипожежних заходів та інших умов безпеки дітей і дорослих.

Наш завгосп дістане все,
Віник, лампу і кільце.
Скрізь доб’ється, розпитає,
Ще й поточний звіт складає.

Самойлик Оксана Миколаївна,
сестра медична старша

/Files/images/_DSC5104.jpg

Старша медична сестра Самойлик Оксана Миколаївна має середню спеціальну освіту, закінчила Харківське медичне училище. Вона відповідає за організацію харчування дітей, контролює стан здоров`я вихованців та виконання санітарно – гігієнічних умов в закладі.

В халаті білім, як сніжок на полі,
мов блискіт лебединого пера,
Вітаючись привітно, у садочку
Іде по коридору медсестра.
Всміхається довкола, і до неї
Біжить малеча "вавку" показать.
І біль зникає, лиш рука торкнеться
До ніжного дитячого чола!