/Files/photogallery/1693944481859.jpg

Завдання на 2023/2024 навчальний рік та літній період

МЕТОДИЧНА МЕТА

«Створення сприятливих умов для гармонійного розвитку особистості дошкільника та успадкування ними національної культури».

Для удосконалення освітнього процесу у закладі дошкільної освіти з урахуванням особистісних якостей, стану здоров’я, природних задатків дитини та на підставі аналізу роботи колектив закладу дошкільної освіти № 309 планує у 2023/2024 навчальному році такі пріоритетні завдання:

1.Формувати логіко-математичну компетентність за допомогою використання інноваційних технологій.

2. Продовжувати роботу з утвердження в свідомості дошкільників патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України під час різних видів діяльності.

3. Формувати активну життєву позицію щодо збереження та зміцнення здоров`я дітей, впровадження інноваційних технологій в систему фізкультурно-оздоровчої роботи.

НАУКОВО - МЕТОДИЧНА ТЕМА:

Особистісно орієнтований підхід – запорука гуманізації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти»

ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМ РОБОТИ

закладу дошкільної освіти -

логіко-математичний

В сучаснім інтер’ єрі закладу дошкільної освіти використовуються елементи українських символів та оберегів.

/Files/images/P1010753.JPG

Діти мають можливість пізнати українську культуру її традиції.

/Files/images/P1010754.JPG

/Files/images/IMG_5774.JPG

Елементи українського побуту використовуються як під час розвивально-виховної зайнятості дітей, так і під час ігрової діяльності.

В кожній віковій групі оформлений етнографічний осередок відповідно до віку дітей.

/Files/images/P1010764.JPG

/Files/images/IMG_0647.jpg

А в групі № 5, вихователь Бєляєва Тетяна Миколаївна, де меблі ігрової зони виготовлені на замовлення в стилі української хатини.

/Files/images/IMG_1586.jpg

Ми, працівники та батьки закладу, намагаємося, щоб наші діти виховувались не тільки в сучасних умовах, а й не забували українське коріння, його культуру.