«Земля наш рідний дім, ми зростаємо у нім»

27.08.2014 року у нашому садочку було проведено розвагу «Земля - наш рідний дім, ми зростаємо у нім».
Невичерпним джерелом духовної краси є народознавство, якому наш дитячий садочок надає перевагу.
Ми виховуємо у наших малят моральні, патріотичні та творчі задатки. Інтерес дітей до минулого батьків, бабусь та дідусів спонукали нас провести розвагу про традиції та звичаї нашого народу. Метою цього свята було залучити до скарбів української культури. Пісні про рідний край, про Батьківщину, які діти співали на святі, розвивають талант та здібності малюків, розкривають перед ними світ у всій його неповторності та багатогранності. Діти ознайомились з побутом українського народу, розповідали вірші про символи України – калину, український віночок. Кульмінацією свята був український таночок. Ці пісні, вірші та танці не тільки увійдуть у повсякденний побут дітей, а й сприятимуть кращому естетичному вихованню.
Таким чином дитина з малечку навчається любити свій народ, свою Батьківщину.