• Основні напрямки діяльності закладу

Завдання на 2020/2021 навчальний рік та оздоровчий період

МЕТОДИЧНА МЕТА

«Створення сприятливих умов для гармонійного розвитку особистості дошкільника та успадкування ними національної культури».

Для удосконалення освітнього процесу у закладі дошкільної освіти з урахуванням особистісних якостей, стану здоров’я, природних задатків дитини та на підставі аналізу роботи колектив закладу дошкільної освіти № 309 планує у 2020/2021 навчальному році такі

ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ:

1. Розвивати основи патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками національно-патріотичного виховання.

2. Забезпечити освітній процес на принципах наступності закладу дошкільної та початкової освіти в умовах освітньої реформи «Нова українська школа».

3. Створити сприятливі умови для збереження та зміцнення здоров'я дітей, формувати основи здорового способу життя дошкільників.

НАУКОВО - МЕТОДИЧНА ТЕМА:

Особистісно орієнтований підхід – запорука гуманізації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти»

ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМ РОБОТИ

закладу дошкільної освіти -

народознавчий

В сучаснім інтер’ єрі закладу дошкільної освіти використовуються елементи українських символів та оберегів.

/Files/images/P1010753.JPG

Діти мають можливість пізнати українську культуру її традиції.

/Files/images/P1010754.JPG

/Files/images/IMG_5774.JPG

Елементи українського побуту використовуються як під час розвивально-виховної зайнятості дітей, так і під час ігрової діяльності.

В кожній віковій групі оформлений етнографічний осередок відповідно до віку дітей.

/Files/images/P1010764.JPG

/Files/images/IMG_0647.jpg

А в групі № 5, вихователі Бєляєва Тетяна Миколаївна, Кальницька Ганна Омелянівна, де меблі ігрової зони виготовлені на замовлення в стилі української хатини.

/Files/images/IMG_1586.jpg

Ми, працівники та батьки закладу, намагаємося, щоб наші діти виховувались не тільки в сучасних умовах, а й не забували українське коріння, його культуру.