День пам’яті та примирення

Щороку травень приносить на нашу землю свято, яке відгукується болючими спогадами у серцях літніх людей. Із вдячністю ми низько вклоняємося усім тим, хто у страшні часи мужньо боровся за мирне небо і спокій у родинах. Людство й досі в неоціненному боргу перед воїнами, які здобули перемогу, а також перед тими, хто віддав своє життя чи втратив рідних на шляху до неї, хто захищає нашу Батьківщину.

В КЗ «ДНЗ № 309» педагоги та діти вшановують пам’ять цих людей.

На заняттях розповідають дітям про героїчні вчинки ветеранів війни, про людей «мужніх» професій. Так в групі № 4 (6-ий р.ж.), вихователь Будаєва Л.М., відбулося тематичне заняття «Ми всіх пам’ятаємо», в ході якого діти дізналися, чому сьогоднішній день називається Днем пам’яті та примирення. В групі № 6 (5-ий р.ж.), вихователь Коєва І.В., діти виготовляли «Квітку пам’яті», вихователь розповіла про символ сьогоднішнього дня - квітку маку. В групі № 3 (5-ий р.ж.), вихователь Харькова Г.П., діти дізналися про воїнів, які боролися за волю і незалежність України, а також згадали про воїнів АТО та сучасної Української армії, які боронять кордони нашої країни на Сході. В групі № 8 (4-ий р.ж.), вихователь Мудракова Н.І., діти робили колективну роботу «За мирне небо». А на спортивному майданчику відбулося спортивне свято «Мужність та відвага через покоління»

Наші діти обов’язково виростуть патріотами своєї Батьківщини!

/Files/images/2021_rk/9_travnya_den_primirennya/пр 1.jpg

Група № 3 (5-ий р.ж.)

/Files/images/2021_rk/9_travnya_den_primirennya/Пр 2.jpg

Група № 8 (4-ий р.ж.)

/Files/images/2021_rk/9_travnya_den_primirennya/Пр 3.jpg

/Files/images/2021_rk/9_travnya_den_primirennya/Пр 4.jpg

/Files/images/2021_rk/9_travnya_den_primirennya/пр 5.jpg

Група № 6 (5-ий р.ж.)

/Files/images/2021_rk/9_travnya_den_primirennya/пр 6.jpg

Спортивне свято, група № 7 (6-ий р.ж.)

/Files/images/2021_rk/9_travnya_den_primirennya/пр 7.jpg

/Files/images/2021_rk/9_travnya_den_primirennya/пр 8.jpg