Свято Пасхи недалечко

Діти звичай бережуть, –
Розмальовують яєчка,
Пишні пасочки печуть.

Великдень, або Світле Христове Воскресіння – давнє й дуже шановане християнське свято. Для багатьох християн Світле Христове Воскресіння – найбільш очікуваний, світлий і радісний день, до якого ретельно готуються заздалегідь. В КЗ «ДНЗ № 309» дотримуються народних звичаїв, обрядів та традицій. Донесення важливості свята лягає на плечі вихователів закладу. Розповісти, «що таке добре, а що таке погано», навчити дітей відповідати за свої вчинки – це головна мета виховання. Вже з початку Великого посту ми проводили тематичні заняття: «пекли» паски, розмальовували та прикрашали писанки. Діти із задоволенням грали у народні ігри: «Великодній кошик», «Де сховались писанки», «Котияєчко», «Хто скоріше візьме писанку». Вихователі Мініч Т.О.(група № 2, раннього віку), Моторко В.О., (група № 6, 5-ий р.ж.), Мудракова Н.І. (група № 8, 4-ий р.ж.), Кальницька Г.О. (група № 5, 4-ий р.ж.) провели відкриті заходи «Свято Пасхи недалечко».

Весняне сонечко з небес —
О, незабутній нині час: