Цікавинки на занятті

Цікаві заняття проводяться у закладі дошкільної освіти. Кожного дня діти пізнають щось цікавіе, досліджують нове.

/Files/images/IMG-28ae808e7f61e41ad80bb56e13be4d0a-V (1).jpg

Цікаве заняття в дитячому садочку охоплює невиключно фронтальні форми діяльності, а натомість використовуєгрупову діяльністьта індивідуальну діяльність.

Особистісно-орієнтоване навчання за принципами «Лицем до дитини» бере свій початок від дитини, а не від вихователя чи керівника. Протягом дня вихователь створює умови для розвиту самореалізації дітей. Отже не вихователь, а діти разом з вихователем поступово розкривають заплановану тему. Діти мають можливість проявити себе, показати свої знання на будь-якому етапі, у будь-якому виді діяльності. Переборюється острах дітей помилитися, зробити «не так, як треба», що має істотне значення для розвитку.