Пригоди осіннього листочка

Осінь приносить сюрпризи для малят.

Так сьогодні в дошкільному закладі був проведений цікавий тематичний день "Пригоди осіннього листочка"

Діти спостерігали за сезонними змінами в природі, малювали осінні листочки, проводили досліди, разом з кольоровими листочками кружляли у танку.

Цікаво дітям виконувати завдання дидактичної гри "Дітки з якої гілки", особливо коли ці завдання на свіжому повітрі. Еднання дітей і природи дає великі результати - діти мають можливість доторкнутись до не звіданого.

Група № 5 (4-ий р.ж.), вихователь Кальницька Ганна Омелянівна разом з дітьми проводить "Танок осінніх листочків"

/Files/images/Кальницька.jpg

Група № 8 (4-ий р.ж.), вихователь Мудракова Наталія Іванівна разом з дітьми проводить заняття з малювання "Різнокольорові листочки"

/Files/images/мудракова.jpg