Святий Миколай на гостинах

До зустрічі із Святим Миколаєм діти готувалися заздалегіть: писали побажання, вчили вірші, готували святковий концерт.

Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає.

Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.

Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Св. Миколая загадати бажання, але воно обовязково повинно бути добрим та благочистивим, то святий його обов’язково виконає. Діти, в свою чергу, можуть написати листа Святому Миколаю з побажаннями, щодо свого подарунка. Після чого, всім залишається тільки вірити та чекати, а тим часом вітати своїх рідних та близьких з цим чудовим святом.

/Files/images/bJsAZeeKG4Q[1].jpg