Найбільша цінність у світі

Найбільшою цінністю в світі є життя і здоров’я людини. Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи закладу дошкільної освіти, тому колективом закладу докладено максимум зусиль для того, щоб дитяче дозвілля у цей період було змістовним, веселим та цікавим. Протягом оздоровчого періоду перед педагогами-дошкільниками поставлено важливу мету – створити умови для забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності. З огляду на це всі працівники спрямували свої зусилля на розв’язання цих важливих завдань.

Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. Окрім поїздки на море чи до бабусі, малюків можна оздоровити у дошкільному закладі. Літнє оздоровлення у нашому дитячому садочку – найцікавіша пора для дітей. Час захоплюючих пригод і розваг, нових знайомств і цікавих зустрічей.Літні розваги, як і різні свята завжди цікаві для малят. Це не тільки хороші виховні заходи , а й свято в душі кожної дитини. Завжди з нетерпінням малюки чекають чогось загадкового та веселого, можливості запросити своїх татусів і мам на свято чи розвагу.

/Files/images/IMG_0985.jpg