Космічні пригоди

12 квітня чудове свято – День Космонавтики. Колись космос здавався недосяжним, і ось вже через якісь десятки років туди зможе відправитися будь-який бажаючий. Може, це будуть наші діти?

З 12 квітня заняття в дитячому садку багато вихователів присвячують дні розповідями про космос, космічним іграм і змаганням.

З найдавніших часів люди дивилися на небо і замислювалися про те, як би піднятися вище хмар і дізнатися, що ж там. Минуло багато часу, поки люди навчилися будувати літальні апарати. І першими полетіли в них не люди, а тварини: щури, а потім собаки. Їх звуть Білка і Стрілка. І тільки після того, як ще інші собаки успішно злітали в космос, туди вирушив перший чоловік

День Космонавтики в дитячому садку можна розділити на кілька пізнавально-творчих блоків:

1. Космічні знання: вірші, загадки, оповідання про космос і космонавтів, пізнавальні бесіди, на яких діти дізнаються про планету Земля, про Сонце і зірки, про польоти в космос.

2. Ігродром: космічні ігри в дитячому садку та естафети, конкурси та вікторини.

3. Виставка тематичних малюнків і виробів.