Районний семінар "Творчі ігри в дитячому садку"

У закладі дошкільної освіти відбулося районне методичне о’бєднання "Творча гра, її значення й особливості використання в освітньому процесі"

Мета цього заходу:

підвищити рівень знань і умінь вихователів при організації та проведенні творчих ігор; удосконалювати уміння знаходити вихід в складних педагогічних ситуаціях, розширювати обізнаність педагогів щодо методів та прийомів керівництва іграми; розвивати творчий підхід в організації і керівництві грою, підвищувати педагогічну майстерність вихователів, їх творчість.

Були проведені цікаві заходи:

1.1 Доповідь - презентація «Провідна роль ігор в особистісному розвитку дошкільника» (Вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 309» Педан М.В.

1.2. Інформація «Використання гри у практиціпідготовки дошкільнят до школи» (Практичний психолог КЗ «ДНЗ № 309» Дейнеко І.О.)

2.Практичний блок:

2.1.Практичні перегляди:

- гра-заняття «Подорож у Країну Знань» для дітей старшого дошкільного віку (6 р.ж.) група №3, вихователь КЗ «ДНЗ № 309» Харькова Г.П.

/Files/images/IMG_6548.JPG

- комплексне заняття з розвитку мовлення «Золотої рибки вправи для дитячої забави» для дітей старшого дошкільного віку (6 р.ж.) група №6 вихователь КЗ «ДНЗ № 309» Моторко В.О.

/Files/images/IMG_6536.JPG

2.2.Ділова гра для слухачів «Вплив сюжетно-рольової гри на формування партнерських взаємин дошкільників» вихователь-методист КЗ «ДНЗ № 309» Педан М.В.

/Files/images/IMG_6579.JPG

2.3. Виставка-презентація «Творчі ігри» вихователь Коліжук Т.Г.

/Files/images/IMG_6588.JPG