РМО для вихователів дітей раннього віку

Сьогодні в дошкільному закладі пройшло районне методичне обєднання для вихователів дітей раннього віку на тему:

"Створення розвивального середовища як складова інтегрованого підходу для розвитку дітей раннього віку"

Метою цього заходу було:

- підвищення професійної компетентності вихователів груп раннього віку щодо виховання гармонійно розвиненої особистості завдяки створенню у дошкільному навчальному закладі повноцінного розвивального середовища;

- продовжувати знайомити педагогів з основними принципами облаштування розвивального довкілля груп раннього віку;

- формування атмосфери продуктивної та результативної співпраці;

- розкриття творчого потенціалу педагогів.

Було проведено ряд заходів:

- доповідь презентація "Як створити розвивальне середовище раннього віку" яке провела вихователь-методист Педан М.В.

/Files/images/ranny_vk_2017/IMG_5917.JPG

- консультацію для педагогів провела практичний психолог Дейнеко І.О. на тему: "Єдність вимог дошкільного закладу та батьків до створення розвивального середовища"

/Files/images/ranny_vk_2017/IMG_5921.JPG

-"Театральна мозайка" з обігрування ігр-імітацій провела з дітьми вихователь групи № 1 Нємцева К.Г.

/Files/images/ranny_vk_2017/IMG_5926.JPG

- квест-гра "Знайди іграшку" провела вихователь групи № 2 Мініч Т.О.

/Files/images/ranny_vk_2017/IMG_5942.JPG

- виставка презентація власних наробок та дидактичних ігор для дітей раннього віку які презентувала вихователь Мініч Тетяна Олександрівна

/Files/images/ranny_vk_2017/IMG_5963.JPG